Bramy, Garaże, Ogrodzenia, Systemy przeciwpożarowe, Kurtyny ppoż, Systemy przeładunkowe

Nasza firma istnieje od 2005 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży oraz profesjonalnym montażu drzwi, bram oraz automatyki dla budownictwa przemysłowego a także klienta indywidualnego. Jednym z kierunków naszej działalności jest technika biernej ochrony przeciwpożarowej w budownictwie. Posiadamy w ofercie przegrody przeciwpożarowe takie jak :drzwi, bramy, kurtyny, klapy. Zajmujemy się również dystrybucją lekkich konstrukcji stalowych. Są to garaże, altany, domki w tradycyjnym ocynku oraz w wersji ekskluzywnej otynkowanej. W naszej ofercie znajdą Państwo także produkty niezbędne do załadunku oraz rozładunku towarów(rampy, uszczelniacze, najazdy), a także systemy parkingowe(szlabany, zapory).


Szeroka gama wysokiej jakości produktów oferowanych przez naszą firmę powoduje stały wzrost zainteresowania odbiorców indywidualnych i przedsiębiorstw. Posiadamy ofertę zarówno dla budownictwa jednorodzinnego jak i budynków przemysłowych, usługowych i handlowych.
Każdy nasz Klient może liczyć na kompleksową obsługę-od porady, przez projekt, produkcję po montaż. Po realizacji zamówienia prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Zapewniamy najnowsze rozwiązania technologiczne .Proponowane przez nas produkty są najwyższej jakości, charakteryzują się estetyka i co najważniejsze odpowiadają światowym standardom bezpieczeństwa.


Współpraca z wieloma firmami pozwala nam w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania. Pragniemy być postrzegani jako solidny partner. Cel ten staramy się osiągnąć poprzez budowanie więzi z klientem opartej na partnerskiej współpracy, wysokiej jakości usług a także atrakcyjnych replica watches warunkach handlowych.


W naszej firmie pracują sprawdzeni i doświadczeni fachowcy posiadający odpowiednią wiedzę techniczną potwierdzoną licznymi certyfikatami co umożliwia profesjonalną obsługę klienta.
Posiadamy niezbędne uprawnienia oraz kwalifikacje ustawicznie podnoszone szkoleniami z zakresu doboru, montażu i obsługi serwisowej .Świadczymy swe usługi na terenie całego kraju.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

F.H.U."Sin-Bud"
Sinicyn Łukasz
ul. Św. Rocha 45/47 
42-200 Częstochowa
NIP: 5732476791 
REGON: 240125141
biuro@sinbud.com.pl
Projekt i wykonanie © 2015-2024 Strony internetowe Częstochowa